Fotografia ślubna, sesje rodzinne, dziecięce, fotoreportaże.

Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Foras 
Początkujący

Wysłany: Sro 03 Mar, 2010   

A oglądał ktoś IT crowd? Genialny serial kiedyś chyba nawet na tvp2 leciał.

Soul-Rebel 
Stały bywalec

http://www.tvp.info/infor...e-dobiegl-konca a Ty Leśny_Dr._Endu śmiejesz się z Mody na sukces ? ;P

Leśny_Dr._Endu 
Wyjadacz

Link sie nie włącza;)
~~

ZIELEmale 
Początkujący

Shield - najlepszy o glinach a ostatnio Friday Night Lights.

raggamuffinka 
Bywalec

A ja oglądam The 70's show, Przyjaciele i Skins (jeszcze tego tu nie widzialam;)).

rastagroszeq 
Wyjadacz

jesli o mnie chodzi to

- Warehouse 13
- Fringe

szczepan 
Stały bywalec

Danzall napisał/a:
4 nie widziałeś? :) Koniec jest po prostu fenomenalny!

Nie, ale kumpel już kończy go ciągnąć :)

Saju napisał/a:
Big Bang Theory i How I Met Your Mother - rox!!

A co do Dextera to szkoda Rity, fajna babka z niej była.

DZIEKI ! DOBRZE WIEDZIEĆ :-D

Adrian89 
Początkujący

Wysłany: Czw 04 Mar, 2010   

hm to ja polecem 3 nastepujace ... :P

Na imię mi Earl - bardzo smieszny serial opowiadajacy historie pewnego złodziejaszka ktory szczesciem w nieszczesciu wygrywa 100000 dolarow heh pech chce ze z tego calego niepojetego dla niego farta wybiega biedak na ulice gdzie zostaje potracony przez samochod ... W szpitalu po obejrzeniu jakze ciekawego programu zaczyna zastanawiac sie nad swoja sytulacja oraz dotychczasowym zyciem te jakze trafne przemyslenia zmieniaja jego postepowanie ... Ow nasz bohater zaczyna wierzyc w karme uznajac ze stracil pieniadze bo byl zlym i niegodziwym czlowiekiem ... Tworzy wiec bardzo ciekawa liste swoich wszystkich jakze zlych uczynkow (czego tam nie znajdziecie prawie wszystko ) ktore postanawia naprawic ...
Tak zaczynaja sie perypetie glownego bohatera a dalej coz jest jeszcze ciekwiej :P

Wszystkie wcielenia Tary - zaczne od tego ze pomyslodawca tegoz serialu jest Diablo Cody ta sama pani ktora napisala scenariusz do filmu "Juno" heh teraz posluze sie jakze nieoceniona wikipedia :P
Tara Gregson, która jest żoną i matką dwójki dzieci, cierpi na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. Gdy tylko jest zestresowana zamienia się w całkiem inną osobę: dziką i namiętną nastolatkę T; panią domu Alice; Bucka, miłośnika piwa czy "nieludzką" Gimme. Wspierana przez męża Maxa musi poradzić sobie z problemami dorastającej córki Kate oraz synem Marshallem, ekscentrycznym, jednak bardzo życzliwym gejem. Dodatkowo jej siostra Charmaine nie do końca wierzy w zaburzenia swojej siostry.

Weeds - czarna komedia ... jesli juz ktos sie zdecyduje polecam ogladac tylko 2 pierwsze sezony :P a jesli ktos odwazny to niech oglada cala reszte ... Wiec z wrodzonego lenistwa posluze sie znowu wikipedia ... Serial jest wielowątkowy, koncentruje się nie tylko na Nancy (glowna bohaterka) i jej narkotykowym biznesie, ale jednocześnie jest dramatem – przedstawia skomplikowane międzyludzkie relacje, zwłaszcza wewnątrz rodziny. Mimo to zgrabnie łączy w sobie elementy czarnej komedii i dramatu.
W serialu poruszone zostają różne kwestie, takie jak np. religia, seksualność, dorastanie, problemy ze samym sobą, polityka, uzależnienie od narkotyków. Potraktowane zostały one w różny sposób, np. narkotyki przez większość pierwszej serii wydają się być traktowane bardzo na luzie; połowa Agrestic chodzi na haju i ciągle ma ochotę na więcej; dopiero w pewnym momencie Nancy zaczyna zastanawiać się, czy dobrze robi, będąc dealerką. Równie złośliwie traktuje się kwestie związane z religią – zarówno chrześcijańską, jak i żydowską – ale inne problemy, np. seksualność i dorastanie, przeważnie traktowane były poważnie.

Takze jesli ktos sie zdecyduje na te jakze ciekawe seriale zycze milego ogladania :P

NAHUM 
Stały bywalec

ja oglądam "na wspólnej" i "pierwszą miłość" jakoś tak się przyzwyczaiłem do nich

Dżin z butelki 
Wyjadacz

NAHUM napisał/a:
"na wspólnej" i "pierwszą miłość"

sory, ale gratulacje polotu. Ogólnie TV to rzecz prawie niepotrzebna ludzie.

Soul-Rebel 
Stały bywalec

Oprócz tych, które wymieniliście, jeszcze kiedyś Lostów oglądałam ;p ale tylko pierwsze sezony, bo póĽniej taka kołomyja się robiła, że trudno było się połapać

kaszko 
Początkujący

z seriali to LOST, kiedyś zaczęłam, powiedziałam sobie , że obejrzę wszystkie sezony i zabieram się do 6 ;)

raggamuffinka
SKINS rządzą :D
oglądasz 4 serię? bo ja obejrzałam 1 i 2 , zmienili bohaterów, nowi mi się nie podobają i porzuciłam

raggamuffinka 
Bywalec

Dżin z butelki napisał/a:
Ogólnie TV to rzecz prawie niepotrzebna ludzie.

ja nie mam tv i mi bardzo dobrze z tym :D a seriale na necie ogladam:)

Cytat:
raggamuffinka
SKINS rządzą :D
oglądasz 4 serię? bo ja obejrzałam 1 i 2 , zmienili bohaterów, nowi mi się nie podobają i porzuciłam

Ogladam, i jestem na bieżąco:P A mi na początku się nowi też nie podobali, ale po 5 odcinku gdzies się przyzwyczaiłam i już są git wg mnie :) Oglądaj oglądaj!

Pitol 
Wymiatacz

Scrubs, South Park, różne seriale komediowe na Comedy Central(Jim wie lepiej, On ona i dzieciaki itd.), Przyjaciele, Świat według Kiepski i Bundy'ich. Ewentualnie M name is Earl

Ogolnie nie oglądam TV często tym bardziej teraz.

Qba 
Wymiatacz

NAHUM napisał/a:

Studia zobowiązują - zmuszają mnie, żebym oglądał, a do niedawna miałem podobne zdanie.

Lady_Makbet 
Wymiatacz

NAHUM napisał/a:

Ano ano ^^ My seriale oglądamy na kompie ^^ Polecam Flash Forward oraz V 2009. Oba seriale produkcji ABC (m.in. Lost) więc poprzeczka postawiona wysoko. Pierwszy tytuł póki co zaliczył 10 odcinków, drugi 5. Transmisja obu seriali jest zawieszona do 21 marca (z różnych powodów) niemniej gorąco je polecam ja, asympatyk wszelkich seriali :)

szczepan 
Stały bywalec

Pitol napisał/a:
Scrubs, South Park, różne seriale komediowe na Comedy Central(Jim wie lepiej, On ona i dzieciaki itd.), Przyjaciele, Świat według Kiepski i Bundy'ich. Ewentualnie M name is Earl

Comedy Central jest znakomite. Wg mnie jest to strasznie wartościowy kanał. Większość tych komedii jest naprawdę niezłych, najbardziej lubię Jim wie lepiej :) Humor jest błyskotliwy, a kreacje aktorskie ciekawe :-D Jak dla mnie to alternatywa dla polskich seriali obyczajowych. Inne seriale na Comedy też dają radę. No a Przyjaciele i Bundy to klasyka.

marta82 
Wyjadacz

Hotel Zacisze - to był fajny serial;D

ornitolog 
Bywalec

Marta, święte słowa. Kurcze już prawie zapomniałem ten serial, będe musiał go sobie przypomnieć :wink:

Leśny_Dr._Endu 
Wyjadacz

Eee... Świat według Kiepskich?

szczepan 
Stały bywalec

Leśny_Dr._Endu napisał/a:
Eee... Świat według Kiepskich?

Co z nim nie tak?

Leśny_Dr._Endu 
Wyjadacz

To też serial. Odstresowujący; )

Larry 
Wyjadacz

Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

Lady_Makbet napisał/a:
z seriali to LOST, kiedyś zaczęłam, powiedziałam sobie , że obejrzę wszystkie sezony i zabieram się do 6 ;)

Pierwszy i drugi sezon wciągają niesamowicie, dalej nieco gorzej, ale też bardzo dobrze. Z jednej strony szkoda, że niedługo się kończy, ale z drugiej- chcę już te wszystkie cholerne odpowiedzi poznać- pytań jest cała masa :wink: .
Lady_Makbet napisał/a:

Ano ano ^^ My seriale oglądamy na kompie ^^ Polecam Flash Forward oraz V 2009. Oba seriale produkcji ABC (m.in. Lost) więc poprzeczka postawiona wysoko. Pierwszy tytuł póki co zaliczył 10 odcinków, drugi 5. Transmisja obu seriali jest zawieszona do 21 marca (z różnych powodów) niemniej gorąco je polecam ja, asympatyk wszelkich seriali :)

V nie widziałem, ale Flash Forward całkiem ciekawy, czekam z niecierpliwością na wznowienie :) .

Leśny_Dr._Endu 
Wyjadacz

Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

Larry2903 napisał/a:
Pierwszy i drugi sezon wciągają niesamowicie,

Dokładnie, póĽniej to już nieco zamotali się twórcy. Coraz więcej science fiction;) Ale co tam, właśnie zabieram się za 5 sezon :-D

NAHUM 
Stały bywalec

Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

oy :!: nie wiecie co dobre "Na wspólnej" i "pierwsza miłość" a z tych bardziej takich to ja lubiłem "skazanego na śmierć " ale po 2 serii to już lipne zaczęło się robić, a tak to jeszcze serial "Kości" "heroes" chyba tak on się nazywa "świat według Bandych"

Odpowiedz do tematu