Fotografia ślubna, sesje rodzinne, dziecięce, fotoreportaże.

Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Remont pokoju dziecka
Autor Wiadomość
opterim 
Początkujący

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   Remont pokoju dziecka

Czy remontowaliście może niedawno pokój swojego dziecka? Ja właśnie to robię i zastanawiam się czy dobrym pomysłem będzie położyć na ściany fototapety do pokoju dziecinnego. Czy ktoś z was korzystał z tego rozwiązania i może mi coś podpowiedzieć?

Paulinca 
Początkujący

Wysłany: Nie 13 Sie, 2017   

Świetnie, dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

avril 
Początkujący

Wysłany: Sro 23 Sie, 2017   

Z mezem rowniez planujemy wykonanie remontu pokoju dziecka - we wlasnym zakresie. Niestety bedzie dosyc duzo pracy gdyz trzeba praktycznie wszystko robic od nowa .. lacznie z tynkowaniem scian. Jeszcze nie wiemy do konca jak wykonczyc podloge. Z jednej strony panele bylby dobrym wyborem .. chociaz wiem z doswiadczenia ze na dluzsza mete poprostu sie wytra i tyle bedzie z tego. Co do plytek to z pewnoscia beda bardziej wytrzymale tylko trzeba bedzie na nie polozyc dodatkowo jakis dywan aby bylo w miare cieplo. W gre wchodzi takze zrobienie ogrzewania podlogowego, ktore rozwiazaloby ten problem. Gdzie najlepiej dokonac zakupu plytek? Markety budowlane odpadaja. Szukalam troche w sieci i duzy wybor ma Paradyz https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-podlogowe Jakie macie doswiadczenia z ich produktami? Bede wdzieczna za opinie.

JoyMusic4 
Początkujący

Wysłany: Sro 23 Sie, 2017   

Nie korzystałem z tego rozwiązania. Niemniej, uważam, że jest dobre. Pamiętaj jednak, że decyzja należy do Ciebie. Nikt inny nie może decydować.

bandys 
Początkujący

Wysłany: Sro 30 Sie, 2017   ramki

zawsze można wykorzystać np. passe-partou tam jakieś zdjęcia wstawić i efekt moze być dużo lepszy

Retotu 
Początkujący

Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

Pierwszy taz słyszę o tym czymś szczerze mówiąc. Ale wydaje mi się, że pokój dla dziecka przede wszystkim powinien być funkcjonalny. Mus w nim być sporo miejsc na zabawki, ale też odpowiednio wydzielona strefa do nauki :)

Odpowiedz do tematu