Fotografia ślubna, sesje rodzinne, dziecięce, fotoreportaże.

Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozplątywanie
Autor Wiadomość
REGGAEman1990 
Początkujący

Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

ja nawe jakbym mial miec problemy ze znalezieniem pracy przez dredy, to wolalbym nie wziac tej pracy a zostawic dredy.. nie bedzie nikt mi mowil co mam robic, jak zyc i co nosic alboczego nie nosic na glowie.. szukalbym az bym znalazl takiej gdzie nikomu by nie przeszkadzaly..

Jesas 
Bywalec

REGGAEman1990, ja też...
Ale z drugiej strony chcesz przymierać głodem? Taki system^^
Nie wiemy jak się życie potoczy.

zaruwa 
Początkujący

Jeżeli jesteś dobry w swoim fachu to przyjmą cię dla zysku firmy, a jak nie to jeszcze zostaje założenie własnej firmy ;) no ale nie zawsze sie to udaje...

REGGAEman1990 
Początkujący

ja nie potrzebuje duzo zarabiac, zreszta.. kocham podroze, i na razie chce "pożyć', na prace bedzie czas jeszcze.. teraz czekam na dziewczyne, ona w teraz w 3 gim.. za 4 lata najwczesniej mozemy z naszego Zamoscia wyjechac, ja teraz 1 rok fil. ang robie tutaj... zdaze to skonczyc (licencjat) zanim ona skonczy liceum.. wiec juz cos bede mial, i chcemy zobaczyc troche swiata, przezyc przygode.. nie chce sie uczyc nie wiem ile zeby potem tylko pracowac, a odpoczywac na emeryturze.. ja chce teraz pożyc, cos przezyc..

AciD 
Stały bywalec

Wysłany: Sro 11 Lis, 2009   

A więc stało się! 6 listopada obciąłem baty. Specjalnie nie żałuję, znajomi mówią, o dziwo, że lepiej mi bez nich (pewnie dlatego żeby mi przykro nie było;) ). A co do nie obcinania batów i pracy. Powiem tylko, że życie weryfikuje pewne sprawy ;) REGGAEman1990 widzisz, ja również nie potrzebuje dużo zarabiać, ja wiem ile chcę zarabiać, mam swoje lata i nie uśmiecha mi się już np. praca za barem czy w jakimś fastfoodzie. Mam swoje plany i wyobrażenia dotyczące przyszłości i chce je zrealizować, chcę móc zapewnić swojej rodzinie odpowiedni poziom życia, a w przyszłości mieć taki komfort, żeby moje dzieci nie były ograniczone przez brak kasy swoich starych. Może jestem dziwny albo mam nierówno pod sufitem to mnie wyprowadĽ z błędu ;)
zaruwa co do własnej firmy, to masz rację, różnie to bywa, choć kto wie... :]

REGGAEman1990 
Początkujący

Wysłany: Czw 12 Lis, 2009   

AciD napisał/a:
A więc stało się! 6 listopada obciąłem baty. Specjalnie nie żałuję, znajomi mówią, o dziwo, że lepiej mi bez nich (pewnie dlatego żeby mi przykro nie było;) ). A co do nie obcinania batów i pracy. Powiem tylko, że życie weryfikuje pewne sprawy ;) REGGAEman1990 widzisz, ja również nie potrzebuje dużo zarabiać, ja wiem ile chcę zarabiać, mam swoje lata i nie uśmiecha mi się już np. praca za barem czy w jakimś fastfoodzie. Mam swoje plany i wyobrażenia dotyczące przyszłości i chce je zrealizować, chcę móc zapewnić swojej rodzinie odpowiedni poziom życia, a w przyszłości mieć taki komfort, żeby moje dzieci nie były ograniczone przez brak kasy swoich starych. Może jestem dziwny albo mam nierówno pod sufitem to mnie wyprowadĽ z błędu ;)
zaruwa co do własnej firmy, to masz rację, różnie to bywa, choć kto wie... :]

no pewnie ze Cie rozumiem, i nie zamierzam Cie wyprowadzac z bledu bo go nie widze ;) po prostu tak wolisz.. moze to ja mam nierowno pod sufitem ;p ale taki juz jestem ;) bedzie co bedzie, chce sie cieszyc z zycia.. jak popelnie bledy, to sam na nich sie naucze, jesli bede zyl w biedzie, a mimo to bede szczesliwy, to niczego nie bede zalowal.. wszystko przede mna ;)

zdzieszka18 
Początkujący

Wysłany: Pon 03 Lip, 2017   

Niestety zarówno tatuaże jak i dredy utrudniają znalezienie pracy. Tak było i w Polszy jeszcze długo będzie.

niko1990 
Początkujący

Wysłany: Pon 17 Lip, 2017   

Myślę, że czasy na tyle się zmieniły, że o ile zachowujesz higienę i masz ładne czyste dredy to nie powinno to byc problemem.

Odpowiedz do tematu