Fotografia ślubna, sesje rodzinne, dziecięce, fotoreportaże.

Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Ból kręgosłupa a masaż
Autor Wiadomość
natkawal76 
Początkujący

Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   Ból kręgosłupa a masaż

Cześć . Ostatnim czasem zmagam się z uciskiem kręgosłupa. Po wizytach u specjalisty i wielu miesiącach stania w kolejkach zostałam skierowana do fizjoterapeuty. W Googlach poszukałam profesjonalisty pod hasłami salon masażu Warszawa http://relaxmindandbody.pl . pragnę się dowiedzieć czy może kojarzycie tenże gabinet? Czy korzystaliście kiedyś ze specjalnej usług oraz czy daje ona jakieś wyniki? Zmagam się z uciskiem już od nastu lat i oprócz tabletek, nic nie pomaga. Chyba znacie jakiekolwiek niezwykłe produkty o ćwiczeniach. Wiem, ze jeden nie dam rady a wy co uważacie?

olisabebe 
Początkujący

Wysłany: Pią 31 Mar, 2017   

ja zmagałam się z przewlekłym bólem głowy opis przypadku - https://www.stolicazdrowi...ego-bolu-glowy/ i powiem że bardzo pomagają takie masaże ale robione przez profesjonalnych fizjoterapeutów a nie w salonie masażu.

drapa 
Początkujący

Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

To prawda, prawdziwy masaż leczniczy to nie ten relaksacyjny, to są dwie różne rzeczy. Chodziłam na masaż leczniczy do Natural Medical i tam naprawdę się znają na rzeczy, poprawa była praktycznie natychmiastowa, mam zamiar iść ta jeszcze na zabiegi magnetoterapii, pacjenci z tego co słyszałam w tej przychodni bardzo je sobie chwalą.

karlasekowa 
Początkujący

Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

Ale na niektóre bóle masaż jest niewskazany. Zawsze trzeba się skonsultowac z lekarzem.

Odpowiedz do tematu