FORUM RASTA ROOTS REGGAE
Najbardziej Pozytywna Strona w Sieci

Off-topic - tematy różne, ciekawostki, rozrywka, polityka... - Lew Judy - rysunek na ścianie

Zbyq - Sob 24 Lip, 2010
Temat postu: Lew Judy - rysunek na ścianie
Ohayo! Jako, że jestem człowiekiem zapracowanym i o zdolnościach Boba Budowniczego, w podobny sposob sobie dorabiam przy remontach i o dziwo, samemu wyremonotwalem SWOJE mieszkanie :D Teraz chce namalować sobie Lwa na ścianie, w skali 1:1.

Problem polega na tym, że mój gust jest dość zwodniczy. Bracia i Siostry!! Pomóżcie mi wybrać coś łądnego. Lew ma być ryczący, szczegółowy, ale nie na poziomie hardcore bo sobie nie poradze narysować tego dokladnie, może być poziom hard :P

Wysyłajcie tu swoje porpozycje, ew. piszcie co z tego co wkleje jest ok.

A więc? Proste i łatwe rysunki, czy może wyzwanie? Osobiście jestem za ostatnim. Jednak mam problem z cieniowaniem... W przed ostatnim bym zrobil bez ognia i zamiast trawki skałe.

Edit: znalazlem wersje hardcore

rasunnamed009 - Sob 24 Lip, 2010

pierwszy- za prosty
drugi- okej
trzeci- jestem na tak
czwarty- no jeżeli masz zdolności to rysuj

czyli wychodzi nr. 3, zwycięzcy gratulujemy :wink:

Zbyq - Sob 24 Lip, 2010

Kolejni kandydaci (zeby nie bylo, że wujka google nie pytalem.

Mistrzostwem byloby zamienic tego lwa na rysunkowego:

Faktem za nr.3 jest że jest to sciana do ktorej dojeżdzam krzeslem jak ogladam czasem film na kompie, wiec lew na skale byl by troche wyzej :)

Połaczenie prostoty z kolorkami:

pomozecie? pomożecie! :D

munieq - Sob 24 Lip, 2010

porste rozwiazania sa najlepsze mi osobiscie wystarczyłby nr 1 a w polaczeniu z kolorami Mega efekt :-D
bounty_fire - Sob 24 Lip, 2010

akurat ten lew nie ma nic wspólnego z reggae ;p logo najstarszego i już nie istniejącej grupy ultrasów Milanu Fossa Dei Leoni

NAHUM - Nie 25 Lip, 2010

hard:

i tu odpowiednio zakolorować

maarceel - Sro 28 Lip, 2010

munieq napisał/a:
porste rozwiazania sa najlepsze mi osobiscie wystarczyłby nr 1 a w polaczeniu z kolorami Mega efekt :-D

Jestem za. Najlepsza jedynka. Nie ma co przesadzać, bo wszystko straci swój blask i nawet nie będzie widać że ten lew ma coś wspólnego z rasta ;)

p.klawiatura - Sro 28 Lip, 2010

Mnie się bardzo podoba ten ostatni, którego dodał Zbyq, ale 1 też w porządku.