FORUM RASTA ROOTS REGGAE
Najbardziej Pozytywna Strona w Sieci

Off-topic - tematy różne, ciekawostki, rozrywka, polityka... - Dentysta Warszawa

darek95 - Pon 01 Maj, 2017
Temat postu: Dentysta Warszawa
Szukacie dentysty w Warszawie? Nie tak dawno również szukałem i trafiłem do Dentalux na Racławickiej. Muszę powiedzieć, że bardzo żałuję swojego kroku. Ludzie, którzy tam pracują nie byli dla mnie uprzejmi a jakość ich usług była daleko od idealnej. Odradzam te usługi.
Jogin - Pią 30 Cze, 2017

Co miasto to inni najlepsi dentyści. Ja osobiście swoje zęby leczę w Lubinie w http://www.aldent.lublin.pl, bo u nas w Polkowicach niestety nie można trafić dobrego dentysty. Aldent z początku jakoś do mnie nie przemawiał, ale po pierwszej wizycie zmieniłem zdanie.
slawek.81 - Czw 27 Lip, 2017

Przykro mi, ale kompletnie nie jestem w stanie w tym temacie pomóc... Po prostu się na tym nie znam...
Janek7865 - Pon 04 Wrz, 2017
Temat postu: dentysta Poznań
Dzięki za informacje!
warior - Pon 25 Wrz, 2017

Szczerze mówiąc ciężko trafić na dobrego dentystę. Też miałam kilka nieprzyjemności zanim trafiłam na panią stomatolog dr Witkowską z CM Panorama. Dentystka z powołania, wizyta na fotelu nie jest w ogóle stresująca i nie odczuwam bólu podczas zabiegów jak to miało miejsce w poprzednich klinikach
hulkson - Pią 29 Wrz, 2017

A na terenie Krakowa jesteście w stanie kogoś sprawdzonego polecić? Zastanawiam się właśnie czy warto skorzystać z Implantis. Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.
stas89 - Czw 12 Paź, 2017

To prawda. Chodziłem po wielu stomatologach i dopiero po wydaniu paru tysięcy znalazłem tego jedynego, który się mną zajął i zrobił porządek z uzębieniem. Musiałem cierpliwie szukać.