FORUM RASTA ROOTS REGGAE
Najbardziej Pozytywna Strona w Sieci

Off-topic - tematy różne, ciekawostki, rozrywka, polityka... - Czy kawa odchudza

nowak1 - Wto 20 Gru, 2016
Temat postu: Czy kawa odchudza
Ostatnio na kawa do biura przeczytałam, że kawa może wspomagać odchudzanie. Słyszeliście może o czymś takim?
Rafiki09 - Sro 21 Gru, 2016

Kawa nie odchudza. Nie ma mowy
Gloomy87a - Wto 27 Gru, 2016

Pierwsze słyszę...
komeckikamil - Wto 03 Sty, 2017

Nidy nie słyszałem o takich właściwościach kawy :P
migaskrzys - Sro 11 Sty, 2017

Kawa odchudza ? Raczej nie prawda, nic mi nie wiadomo na ten temat :P
jan587 - Wto 17 Sty, 2017

Raczej nie jedynie zapycha żołądek ale nie odchudza.
PioEustachy3 - Wto 17 Sty, 2017

Pierwsze o tym słyszę...
erykmadaj - Pon 23 Sty, 2017

Zwykła kawa nie, słyszałem natomiast że zielona kawa ma takie właściwości, ale ile w tym prawdy jest...
rorta - Pon 20 Lut, 2017

Zamiast rzucać się na takie złote nowinki z internetów, lepiej zacząć uprawiać jakiś porządny sport. A jak wtedy efekty będą niezadowalające skorzystać z jakiejś profesjonalnej suplementacji, typu: odżywki APS
maksiu432 - Czw 02 Mar, 2017

Ostatnio u nas w firmie zrobili małe zakupy i tutaj znaleźli bardzo fajną ofertę. Dobra włoska kawa do biura Poznań
recarep - Nie 12 Mar, 2017

Ja o tym nie słyszałem.
Misolus - Pon 13 Mar, 2017

zabieg odchudzania a kawa chyba nijak se mają
plotekah - Czw 06 Kwi, 2017

Ja bym powiedział, że kawa wysusza, bo nie chce się po niej jeść. 8)
trzykroki - Pią 07 Kwi, 2017

Kawa wypłukuje żelazo :P i odwadnia.
uszak2 - Pon 10 Kwi, 2017

Co jeszcze nie wymyślą? kawa no co wy:> dieta plus ćwiczenia nie ma innej drogi
AlicjaDela - Wto 25 Kwi, 2017
Temat postu: Re: Czy kawa odchudza
nowak1 napisał/a:
Ostatnio na kawa do biura przeczytałam, że kawa może wspomagać odchudzanie. Słyszeliście może o czymś takim?

Jeżeli chcesz schudnąć do 8kg, to musisz podejść do tematu kompleksowo. Proponuję zacząć od tabletek z acai https://healthpills.pl/produkt/acai-kapsulki-100szt/ następnie możesz też dokupić piperynę https://healthpills.pl/produkt/piperyna-10-mg-120-tab/.

Do tego dobra, czysta dieta i ćwiczenia. Gwarantuję, że efekty odchudzania będą widoczne już po kilku tygodniach :0.

maksiu432 - Wto 25 Kwi, 2017

Ja to bym poszedł na siłkę i do dietetyka a nie jakieś fake info w necie czytać XD
Skup mebli używanych Warszawa

Adamila021 - Sob 06 Maj, 2017

Zależy tez jaka. Słyszałam, że zielona moze wspomagać odchudzanie, zbozowa na pewno tez jest duzo zdrowsza od czarnej. Moja ulubiona to jednak kawa lavazza i tylko taka pijam :D
lambert19 - Wto 09 Maj, 2017

Piję kawę od lat i nic takiego nie zauważyłem. Chyba że mowa o zielonej kawie, słyszałem że ponoć ma takie właściwości, jednak jakoś w to nie wierzę...
Ranasz - Czw 08 Cze, 2017

Z tego co wiem to zielona kawa wspomaga odchudzanie. Ja nawet mam suplement z ekstraktem z zielonej kawy therm line fast - http://thermline.com.pl/therm-line-fast . Oczywiście jeśli chce się schudnąć to dieta i ćwiczenia na pierwszym miejscu :D
fargo26 - Nie 18 Cze, 2017

No coś jest na rzeczy z tą zieloną kawą. Cały czas wpadam na jakieś info o niej. Np. tutaj jest sporo komentarzy jak to naprawdę jest z tym odchudzaniem tabletkami z zieloną kawą. Braliście to kiedyś?
miracle2 - Czw 22 Cze, 2017

A może warto zapytać w tej sprawie znajomych? Mi się wydaje, że to będzie naprawdę bardzo dobre źródło informacji w tym temacie :)
wawi - Czw 06 Lip, 2017

Wspomaga odchudzanie, chyba dla tego, że kawa działa moczo i kało pędnie. Więcej wydalając chudniemy na pewno ale w tym wydalamy sporo mikro i makro elementów.
polmanet - Wto 11 Lip, 2017

Nie wydaje mi się aby kawa odchudzała
PitBull2 - Czw 27 Lip, 2017

Popytaj znajomych w tym temacie. Na pewno będą w stanie Ci pomóc :)
malamigotka - Sob 05 Sie, 2017

Pierwsze słyszę, żeby kawa odchudzała. Wiem, że podnosi ciśnie, że może szkodzić wątrobie, sercu i trzeba uważać, by z nią nie przeholować. Że wypłukuje magnez z organizmu i po jej wypiciu powinno się wypić szklankę wody mineralnej z zawartością tego pierwiastka np. http://piwniczanka.pl/ żeby nie nabawić się między innymi skurczy mięśni, ale że ma odchudzać? Nie, tego nie słyszałam.
kaczy325 - Sob 05 Sie, 2017

Zdefiniuj odchudzanie. Kofeina pobudza zwiększa przemianę materii więc w sumie można powiedzieć, że kawa w jakiś sposób odchudza.
warior - Sro 09 Sie, 2017

nie wiem czy odchudza, ale na pewno nadmiar może prowadzić do zaparć. mój mąż kiedyś pił strasznie dużo kawy i ciągle musiał brać dicopeg 10g, bo nie mógł się prawidłowo wypróżnić. zmniejszył dawkę i się polepszyło. ale na wagę ona w ogóle nie wpłynęła
beks2017 - Czw 10 Sie, 2017

A moja mama twierdzi, że kawa pomaga jej właśnie w robieniu ,,bramki nr.2"
oksynka - Sob 12 Sie, 2017

Podobno zielona kawa odchudza.... Pił ktoś?

DontPanic! - Wto 22 Sie, 2017

A może skontaktować się w tej sprawie z jakimś specjalistą? Przynajmniej ja bym tak w tej sytuacji zrobił...
Denlor - Czw 24 Sie, 2017

Jakoś pierwsze słyszę o tym aby kawa odchudzała. Lepiej odwiedź tą aptekę https://www.zaufane-apteki.pl/ i sprawdź czy nie możesz kupić tam jakiś suplementów diety wspomagających odchudzanie.Jestem pewny że znajdziesz coś co pomoże Ci zrzucić parę kilo!
maksiu432 - Pią 25 Sie, 2017

Świetnie dzięki za info :)
Poświadczenia notarialne Dębica

lokenajdu - Pią 25 Sie, 2017

W jakim sensie odchudza? kawa ma kofeine - kofeina przyspieszy przemiane materii i zwiększy temperature organizmu, owszem ale pamiętaj jest to tak procentowo niskie odchudzanie że nawet tego nie zauważysz :) idąc takim tokiem myślenia to odchudza prawie każda przyprawa :P

--
plecaki coolpack

spartka - Sob 26 Sie, 2017

Przyspiesza odchudzanie, ale sama w sobie nie odchudza..